Wyszukaj w Encyklopedi Kosmetyków

Wyszukaj w Encyklopedi Kosmetyków

W naszym indexie jest już 466 haseł!

Leksykon kosmetyczny KOSMETYKA.EU da Ci za darmo możliwo¶ć uzyskania obja¶nień i definicji wszystkich terminów i pojęć którymi zajmuje się kosmetyka i kosmetologia. To przydatna wiedza!

Dodaj do Ulubionych kosmetyków

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka ilub skóry właściwej. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu.
W czasie mikrodermabrazji strumień kryształków korundu bądź głowice diamentowe ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, które następnie są zasysane do oddzielnego pojemnika.
Intensywność każdego zabiegu dobierana jest indywidualnie co powoduje, że zabieg ten jest bardzo bezpieczny.
Po usunięciu górnych, zrogowaciałych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do intenywnego tworzenia się nowych komórek. W trakcie zabiegu nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczenia czy też powstania blizn. Jedną z dużych zalet zabiegu jest to, że osoba z niego korzystająca nie musi ograniczać swojej normalnej aktywności.
Zarówno głębokość złuszczania, jak zestaw preparatów stosowanych w trakcie zabiegu są dobierane indywidualnie do stanu skóry i jej problemów, ale każda kuracja przebiega na tej samej zasadzie, zmierzając do stopniowego osiągania założonych rezultatów.

Poprzedni Artykuł Kolejny Artykuł Powrót do indexu
Kursy Kosmetyczne Akademia Sztuki Piękno¶ći Sklep Kosmetyczny BelArte Program Partnerski Polecaj Zarabiaj BeautyPartne